Enerji ve Hizmet Şirketleri

Temiz enerjinin şampiyonu olun ve elektrikli araç devrimini sürdürün

Elektrikli Araç Devrimi ve Yeşil Enerji Geçişi Liderliği

Elektrikli araç şarj devrimine liderlik ederek, müşteri odaklı platformumuzla hızla pazara girip özel müşterilere, işletmelere ve halka şarj çözümleri sunuyoruz. Bu liderlik pozisyonu, artan elektrikli araç kullanıcıları için güvenilir altyapıyı hızlı ve kaliteli bir şekilde kurma ihtiyacını beraberinde getirir.

Elektrikli araç şarj pazarı 2030'da 135 milyar Euro üzerindeki potansiyeliyle hızla büyüyor

Enerji ve hizmet şirketleri, elektrikli araç şarj zorluklarına çözüm getirme konusunda etkili bir rol oynayabilir

Başarılı elektrikli araç şarj sağlayıcıları, çeşitli senaryolara uygun çözümler sunarak müşteri deneyimini geliştirir

Elektrikli Araç Şarj İşinizi İnşa Edin ve Büyütün

Pilstop, her türlü müşteri ve elektrikli araç sürücüsü için öncü, baştan sona şarj çözümleri sunar - hem özel hem de ticari. Şarj hizmeti sağlayıcısı olmak hiç bu kadar basit olmamıştı ve bu seviyede şeffaflık veya özelleştirme sunmamıştı. İhtiyaçlarınızı karşılamak ve sizi yeşil geçişin lideri yapmak için hepsi burada.

Kolay Kayıt Süreci

Pilstop ile ev şarj çözümleri için markalı kayıt akışları oluşturabilir ve EV sürücüleri için en iyi hizmeti sunarak işinizi genişletebilirsiniz. Otomatik kullanıcı yolculukları, e-postalar ve faturalandırma içerir. Ayrıca, sadık müşterilere ev şarjını satma şansına sahipsiniz. Pilstop'u kullanarak, mevcut tekliflerinizi tamamlayacak şekilde hem yeni hem de mevcut müşterilere EV şarj çözümleri sunabilir ve müşteri sadakatinizi artırabilirsiniz.

EV Sürücülerine Özgürlük

Müşterilerinize her yerde şarj olma özgürlüğü sunarak onları güçlendirin. Pilstop uygulaması, Avrupa genelindeki büyük bir halka açık şarj istasyonları ağına erişimi açar ve aynı zamanda kendi şarj cihazları üzerinde tam kontrol sahibi olarak evde şarj olmalarına izin verir. Uygulama, akıllı navigasyon, kolay filtreleme, Avrupa genelinde dolaşım, çeşitli ödeme seçenekleri ve özelleştirilebilir ev şarj araçları içerir - bu da müşterilerinize EV'leriyle herhangi bir yere gitme gücü vermenizi sağlar.

Geniş Marka Seçenekleri

Markanıza özgü yazılım teknolojimizi entegre etmek için özel markalı seçeneklerimizi kullanın - ve müşterilerinize unutulmaz bir şarj deneyimi sunun. Sürekli gelişen şarj uygulamamız, akıllı şarj araçları, çoklu para birimi ve dil, dünya genelinde dolaşım seçenekleri ve çeşitli ödeme seçeneklerini içerir ve kolayca sizin olabilir. Elektrikli araç sürücüleri, dünya genelinde sorunsuz bir şarj deneyiminin keyfini çıkaracak.

Bizimle İletişime Geçin

Uzmanlarımızla konuşun ve işletmenize özel olanakları keşfedin.