Sizin İçin En Uygun Çözümü Tasarlıyoruz

İş, Yaşam ve Geleceğe
EV Şarj Çözümleri

Akıllı Çözümlerle Her Sektöre Uyumlu Elektrikli Araç Şarj Hizmetleri

Pilstop, elektrikli araçlar için özel akıllı şarj hizmetleri sunan bir öncüdür. İşletmelere, bireylere ve kamuya uygun çözümler sunarak çevre dostu ve özelleştirilebilir şarj deneyimleri sağlıyoruz. İnovasyon ve sürdürülebilirlikte öncü bir rol üstleniyor, çözüm ortaklarımıza benzersiz değer katıyoruz. Geleceğin sıfır emisyonlu ulaşımına Pilstop ile geçin.

1

Bizimle İletişime Geçin ve Size Ne Sunabileceğimizi Öğrenin

3

Hızlı ve Kolay Katılım Sağlayın, Entegre Olun ve Başlatın

5

Gelişmiş Hizmetlerimizle Geleceğe Yatırım Yapın

2

Modüler Hizmetlerimizle Mükemmel Çözümünüzü Tasarlayın

4

Tüm Elektrikli Araç Sürücülerine Basit ve Sorunsuz Şarj Deneyimi Sunun

Pilstop Çözümleri

Şarj Noktası İşletmesi

Pilstop, enerji sektöründe sunduğu yenilikçi çözümleri ile şarj noktası işletmecileri için güvenilir bir ortak olmayı hedeflemektedir. Elektrikli araç (EV) sahipleri için mükemmel şarj deneyimleri sağlama vizyonuyla, Pilstop'un çözümleri şehirler ve ülkeler arasında EV şarj ağlarını etkili bir şekilde işletmeyi, gelir elde etmeyi ve büyütmeyi amaçlamaktadır.

Gayrimenkul ve Ticari Otopark

Pilstop olarak, gayrimenkul ve ticari otopark sahiplerine yönelik sunduğumuz çözümlerle, sakinleriniz ve ziyaretçileriniz için kullanımı kolay ve erişilebilir bir şarj deneyimi sunmaktayız. Sahip olduğumuz doğru donanım ve Pilstop dijital platformu sayesinde, en güvenilir, esnek ve geleceğe yönelik çözümü elde edeceksiniz. Bu sayede şarj işlemleri sorunsuz ve kesintisiz bir şekilde gerçekleşirken, gelecekteki teknolojik gelişmelere de uyum sağlayabilirsiniz.

Filo ve Lojistik

Pilstop olarak, elektrikli araçların şarj yönetimini tek bir portaldan kolayca kontrol ederek optimize etmenize yardımcı oluyoruz. Ağınızı genişletmek istediğinizde, şarj cihazları, kullanıcılar ve tüketimle ilgili bilgileri etkili bir şekilde takip ederek yüksek performans ve memnuniyet sağlayabilirsiniz.

Akaryakıt İstasyonları ve Servis Noktaları

Pilstop Connect ile özel müşterilere, işletmelere ve halka yönelik özel şarj çözümlerini tanıtın. Şarj cihazları, kullanıcılar, fiyatlandırma ve tüketim üzerinde kapsamlı kontrol sağlayarak tüm işlemlerinizi tek bir yerden yönetin. Elektrikli araç sürücülerine pratik şarj altyapısı ve öncü kullanıcı çözümleri sunarak marka sadakatini güçlendirin. Kişiselleştirilebilir beyaz etiketli çözümlerimizle marka bağlılığınızı güvence altına alın. Ağınızı kolayca izleyin, yönetin ve gelir elde edin.

Enerji ve Hizmet Şirketleri

Pilstop, her türlü müşteri ve EV sürücüsü için öncü, baştan sona şarj çözümleri sunar - hem özel hem de ticari. Şarj hizmeti sağlayıcısı olmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Ev ve işyeri şarj çözümleri için markalı kayıt süreçleri oluşturun, EV sürücülerini öncü kullanıcı çözümleriyle güçlendirin ve marka sadakatini on-marka çözümlerimizle sağlayın.

Bizimle İletişime Geçin

Uzmanlarımızla konuşun ve işletmenize özel olanakları keşfedin.