Filo ve Lojistik

Kurumsal şarj çözümünü başlatın ve yönetin

Elektrikli Araç Filosu İçin Güçlü ve Kolay Şarj Çözümleri

Pilstop, elektrikli araç filonuzu kolayca yönetmenizi sağlar. Güçlü şarj çözümü ile şirketinizin tüm elektrikli araçlarına sorunsuz bir şarj deneyimi sunun. Pilstop Connect, şarj ihtiyaçlarınızı basit, ölçeklenebilir ve güvenilir bir şekilde yöneterek şirket araçları ve kurumsal filoların elektrikli geleceğe geçişini kolaylaştırır.

Tamamen elektrikli bir filoya geçerek işletim maliyetlerinizi azaltın

Dinamik yük yönetimi ile elektrik ve kurulum maliyetlerinizi azaltın

Tam donanımlı yazılım çözümümüzle, şarj noktalarınızı tek bir yerde yönetin

Tüm Filonuzu Şarj Etmek İçin Tek Bir Platform

Pilstop platformu, akıllı Pilstop Connect yazılımımızı ve sezgisel Pilstop uygulamasını bir araya getirerek en kapsamlı şarj çözümünü sunar. Sürücüleriniz şarj yaparken siz yönetebilirsiniz – tek bir portal üzerinden fiyatlandırmayı, kullanımı ve erişimi denetleyerek. Sunduğunuz hizmeti genişletmeye hazır mısınız? Ağınızı kolaylıkla ölçeklendirmenize yardımcı olacağız.

Tam Analiz ve Kolay Optimizasyon

Şarj davranışı, kullanım ve enerji tüketimi gibi veri kümelerine gerçek zamanlı olarak erişim elde ederek şarj çözümünüzü optimize etmek ve ölçeklendirmek daha da kolay hale geliyor. Gerçek zamanlı enerji piyasası analizleri, şarj oturumlarını elektrik fiyatları ve iklim etkisi düşük olduğunda gerçekleştirmenize yardımcı olur. Platform çözümlerimizle, şirket aracını evde veya kamusal alanda şarj eden çalışanlar için kolayca telafi düzenlemeleri ve otomatik geri ödemeleri kurabilirsiniz.

Elektrikli Araç Sürücülerinizi Güçlendirin

Elektrikli araç sürücülerinizi tam anlamıyla direksiyon başına geçirin ve onlara elektrikli araçlara sorunsuz bir geçiş yapmalarında yardımcı olun. Platformumuz, sürücülerinizin işte, kamusal alanda veya evde şarj yaparken daha basit ve akıllıca şarj yapmalarını sağlar. Sürücüleriniz, şarj uygulamamızı kullanarak şarj işlemlerini gerçekleştirebilir ve ödeme yapabilir. Şarj uygulamamız ayrıca Avrupa genelinde geniş bir dolaşım ağına, ev şarj yönetimine ve lokasyon bağımsız ödeme seçeneklerine erişimi açar.

Bizimle İletişime Geçin

Uzmanlarımızla konuşun ve işletmenize özel olanakları keşfedin.