Gayrimenkul ve Ticari Otopark

Konut sakinlerinize ve misafirlerinize güvenilir bir şarj çözümü sunun

Geleceğe Yönelik, Güvenilir ve Karlı Şarj Çözümleri

Ev ve ticari otoparklar için güvenilir, karlı bir şarj çözümü sunuyoruz. Kolay ödeme süreçleriyle düşük operasyonel maliyetlere sahip bir şarj ağı oluşturmanıza yardımcı olmanın yanı sıra, ev ve iş bölgesine yakın otoparklarda elektrikli araç sürücülerine uygun şarj istasyonları sunuyoruz. Yazılımımız, şarj ağınızı etkili bir şekilde yönetirken operasyonel maliyetleri düşük tutmanıza yardımcı olur ve park alanlarınızın çekiciliğini artırır.

Şarj cihazlarınızı, fiyatlarınızı ve kullanıcılarınızı tek bir yerden yönetin

Operasyonel maliyetleri düşük tutun ve yüksek güvenilirliği sağlayın

Konut sakinleri ve misafirlerinizde sadakat oluşturun ve çekiciliği artırın

Elektrikli Araç Sürücülerini Tam Şarjda Tutmayı Hedefleyen Bir Şarj Çözümü

Esneklik, basitlik ve güvenilirlik – başarılı bir elektrikli araç şarj çözümünün üç temel ilkesidir. Pilstop platformu, hepsini bolca sunarak, konut sakinleri ve misafirlere sorunsuz şarj imkanı sağlar. Yazılımımız size tam kontrol sunar, fiyatlandırmayı ayarlama, belirli gruplar için kupon ve indirim uygulama ve birim başına canlı hizmet durumunu izleme gibi seçenekleri içerir. Tüm bunlar, kullanıcı dostu bir uygulama ile birlikte gelir ve ödeme konusunda kolay erişim sağlar.

İşletme ve Bakım

Kontrolde Kalın

Benzersiz işletme ve yönetim sistemlerimiz, geliştirme ve bakım maliyetlerinden kurtulmanıza yardımcı olur, böylece gelirinizi artırmaya odaklanabilirsiniz. Platformumuz, sorunları anında tespit ederek yüksek çalışma süresi ve operasyonel mükemmeliği sağlar. Zengin özellikli analitik ve veri içgörüleri ile optimizasyon ve ölçeklendirme işleri kolaylaşır. Takımınızı müşteri kaydı, yönetim, faturalandırma ve operasyonel konularda güçlendirmek için araçlarla donatılır.

Ödeme ve Fiyatlandırma

Güçlü Gelir Artırma

Şarj fiyatları üzerinde tam kontrol sağlayarak maliyetleri karşılamak ve kar elde etmek için her zaman gerekli geliri elde edeceğinizden emin olun. Belirli kullanıcı grupları için özel fiyatlandırma ve kuponlar sunun. Dinamik Fiyatlandırma aracımız ile enerji piyasasına senkronize edebileceğiniz fiyatları ayarlayabilirsiniz. Kullanıcılarınız, şarj uygulaması aracılığıyla herhangi bir büyük kredi kartı, yerel ödeme yöntemleri veya kuponlarla ödeme yapabilir, ve paranızın güvenli bir şekilde transfer edilmesini sağlarız.

Elektrikli Araç Sürücüleri İçin Kolay Şarj

Konut sakinlerinizi ve misafirlerinizi güçlendirmek adına onlara sorunsuz bir şarj deneyimi sunun. Pilstop uygulaması, şarj cihazlarınıza erişimi sağlamanın yanı sıra Türkiye genelindeki geniş bir halka açık şarj istasyonları ağına da kapıları aralar. Uygulama, akıllı navigasyon, kolay filtreleme, Türkiye genelinde dolaşım, çeşitli ödeme seçenekleri ve şarj fiyatları, CO2 tüketimi ve fişler üzerinde tam kontrol sağlayarak kullanıcılara esneklik ve eşi benzeri olmayan bir kolaylık sunar.

Bizimle İletişime Geçin

Uzmanlarımızla konuşun ve işletmenize özel olanakları keşfedin.