Akaryakıt İstasyonları ve Servis Noktaları

Elektrikli Araç Şarj İşinizi Kurun, Yönetin ve Gelir Elde Edin

Elektrikli Araç Filosu İçin Güçlü ve Kolay Şarj Çözümleri

Elektrikli araç talebi hızla artıyor. Bu nedenle, genişleyen pazarda uygun halka açık şarj imkanlarını artırmak önemlidir. Hızlı, basit ve ekonomik bir şarj altyapısı sağlamak, uzun yolculukları destekleyen hızlı şarj cihazları sayesinde menzil endişesini ortadan kaldırır. Benzin istasyonları bu geçişin stratejik bir gelir kaynağı olacak.

En iyi konumda bulunan istasyonlar, elektrikli araç şarjının ana zorluklarına çözüm sunar

Farklı durumlara uygun çözümler sunarak müşteri deneyimini geliştiriyoruz

Şehir merkezlerindeki stratejik şarj noktaları, elektrikli araç şarj altyapısını etkili bir şekilde genişletir

İnşa Et, İşlet ve Gelir Elde Et

Pilstop platformu, elektrikli araç altyapısını işletmeyi kolaylaştıran güçlü bir araç seti sunar ve size elektrikli araç sürücülerine liderlik eden şarj çözümlerini sunma imkanı tanır. Şarj cihazları, kullanıcılar, fiyatlandırma ve tüketim üzerinde benzersiz kontrol sağlayarak, şarj altyapınızı kolayca yönetmenize olanak tanır. Yenilikçi yazılım çözümlerimiz, şarj ağınızı kullanımını analiz ederek kendi fiyatlandırmanızı belirlemenize olanak tanır ve böylece gelirinizi tam güvenlik içinde artırmanıza yardımcı olur.

Şarj İşinizi Optimize Edin

Benzersiz işletme ve yönetim sistemlerimiz, geliştirme ve bakım maliyetlerinden kurtulmanıza olanak tanır ve bunun yerine gelirinizi artırmaya odaklanmanıza yardımcı olur. Platformumuz, gece gündüz sorunsuz izleme ve sorun tespiti sağlayarak yüksek çalışma süresi ve operasyonel mükemmeliği garanti altına alır. Zengin özellikli analiz ve veri içgörülerimizle optimizasyon ve ölçeklendirme işleri kolaylaşır. Takımınızı müşteri kazanımı ve yönetimi, faturalama ve operasyonel konularda güçlendirmek için araçlarla donatın.

Güçlü Monetizasyon

Şarj fiyatları üzerinde tam kontrol sağlayarak her zaman maliyetlerinizi karşılamak ve kar elde etmek için gereken miktarı kazanmanızı sağlayın. Belirli kullanıcı gruplarına özel fiyatlandırma ve promosyonlar sunun. Dinamik Fiyatlandırma aracımız sayesinde fiyatları enerji piyasasına uygun şekilde ayarlayabilir ve belirleyebilirsiniz. Kullanıcılarınız, şarj uygulaması aracılığıyla herhangi bir kredi kartı, yerel ödeme yöntemleri veya promosyonlarla kolayca ödeme yapabilir, paranızın güvenli bir şekilde transfer edilmesini sağlarız.

Marka Lideri Şarj Uygulaması

Markanıza özgü seçeneklerimizi kolayca uygulayarak öncü yazılım teknolojimizi markanıza entegre edin ve müşterilerinize unutulmaz bir şarj deneyimi sunun. Sürekli gelişen şarj uygulamamız, akıllı şarj araçları, çoklu para birimi ve dil, dünya çapında dolaşım seçenekleri ve çeşitli ödeme seçenekleri ile dolup taşmaktadır ve size kolayca ait olabilir. Elektrikli araç sürücüleri, dünya genelinde sorunsuz bir şarj deneyiminin keyfini çıkaracak.

Bizimle İletişime Geçin

Uzmanlarımızla konuşun ve işletmenize özel olanakları keşfedin.