Pilstop: Akıllı Şarj Teknojileri

Hakkımızda

Pilstop, 2022 yılında Gürsoy Grup’un iştiraki olarak faaliyete geçmiş, elektrikli araç şarj istasyonları alanında çözümler sunan inovatif bir enerji firmasıdır. Çeşitli sektörlerde edinmiş olduğumuz 30 yılı aşkın engin sektörel bilgi, birikim ve tecrübe ile elektrikli araçlar için AC ve DC istasyonlarıyla yurt içinde hizmet sağlamaktadır.

Şirketimiz; yenilenebilir enerji kaynaklarından enerji üretim sistemleri konusunda teknolojileri araştıran, geliştiren, uygulayan, üreten ve paylaşan bir kuruluş olma misyonu ile hizmet vermektedir.

Vizyonumuz

Dünya saldırı altında olsa da, Pilstop çevreci bir ulaşım vizyonunu benimseyerek öne çıkıyor. İş ortaklarımızı, meslektaşlarımızı ve dostlarımızı akıllı, basit ve sürdürülebilir bir ulaşım konusunda yönlendirmek için çaba harcıyoruz. Pilstop olarak, çevresel zorluklara karşı duruşumuzla gelecek nesillere yeşil bir dünya bırakma taahhüdünde bulunuyoruz.

Hikayemiz

Pilstop, e-mobilite sektöründeki zengin geçmişiyle deneyimli bir rehber konumunda. Gelişmiş tecrübelerimizi kullanarak endüstrilerin ve sürücülerin şarj olma süreçlerini dönüştüren akıllı şarj çözümleri serisini oluşturuyoruz. Geçmişimize duyduğumuz gurur ve geleceğe olan taahhüdümüzle, sürdürülebilir ve yenilikçi çözümlerle sektörde öncü olma hedefine odaklanıyoruz.

Misyonumuz

Pilstop olarak, insanların yoğun yaşamlarını göz önünde bulundurarak çevre dostu bir geçiş sağlamak için çabalıyoruz. Pilstop kavramı sürekli evrilen bir yapıya sahiptir ve dünyanın değişen gerçeklerine adapte olma taahhüdümüzü sürdürüyoruz. İş ortaklarımızın eMobility dünyasındaki geniş fırsatları keşfetmelerine yardımcı olmak adına sürekli olarak yenilikçi çözümler geliştirmeye odaklanıyoruz.

Bizimle İletişime Geçin

Uzmanlarımızla konuşun ve işletmenize özel olanakları keşfedin.